-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2022-06-16-002297-a
Завершена
533 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 667.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 667.00 UAH
Номер:
71262c8742284e3284d5319b5f209893
Внутрішній номер закупівлі:
14755081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-16-002297-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, Перемишлянський р-н, місто Бібрка, ВУЛИЦЯ УЛЯНИ КРАВЧЕНКО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Влах Влах Степанівна +380964334829 bibrka_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
533 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 667.00 UAH
Період уточнення:
16.06.2022 11:26 - 22.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2022 11:26 - 02.07.2022 00:00
Аукціон:
04.07.2022 14:57 - 04.07.2022 15:20
Період кваліфікації:
04.07.2022 15:20 - 08.07.2022 16:33
Період завантаження договору:
08.07.2022 16:33 - 28.07.2022 16:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне
Кількість
57 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Вугілля кам’яне
Кількість
27 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Сузір'я"
Оскарження: 08.07.2022 16:33 - 19.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна 380677998705 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна, будинок 7
Оскарження: 08.07.2022 16:33 - 19.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
532 392.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
532 392.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.07.2022 16:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "ЗАХІДВУГЛЕТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43858362
-
Контактна особа:
Паберівський Михайло +380969914525 tovzahidtreyd@ukr.net
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, місто Червоноград, вул.Львівська, будинок 46
Початкова пропозиція
533 316.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
533 316.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
d82601c197ce4e10af36fe8a3506fc1c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-16-002297-a-b1
Постачальник:
Приватне підприємство "Сузір'я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна 380677998705 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна, будинок 7
Номер договору:
192/07-22
Сума договору:
532 392.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
443 660.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Вугілля кам’яне: 6 338.00000 UAH без ПДВ
Вугілля кам’яне: 6 338.00000 UAH без ПДВ
Вугілля кам’яне: 6 338.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
19.07.2022 00:00
Статус:
Виконаний