-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Оголошено тендер
533 400.00
UAH
Номер:
5befb0d571f846458ff15927f9933ed0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-06-15-002011-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, Перемишлянський р-н, місто Бібрка, ВУЛИЦЯ УЛЯНИ КРАВЧЕНКО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, БІБРКА, ВУЛИЦЯ УЛЯНИ КРАВЧЕНКО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
533 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
15.06.2022 12:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума533 400.00 UAH