-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2022-06-16-002297-a
Завершена
533 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 667.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 667.00 UAH
Номер:
d78e105a43e84c38bbadd2df29d5e8a0
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-10-04-000001
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
04.10.2022 00:00
Період моніторингу:
04.10.2022 11:47 - 26.10.2022 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
04.10.2022 № 300
Львів
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статті 2 та статті 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», п.9 Положення про Західний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23.
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника начальника Західного офісу Держаудитслужби Володимира ВОЇНСЬКОГО.
Начальник Роман КРОЛЯК
Додаток до наказу Західного офісу Держаудитслужби від 04.10.2022 № 300.
Витяг з переліку
процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу, опис підстав для здійснення моніторингу процедур закупівлі, унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу UA-2022-06-16-002297-a, 16.06.2022. Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель.
Начальник
відділу контролю у сфері закупівель Надія ЯРЕМА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення вимог пунктів 14 частини другої статті 22 Закону.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону, розгляду тендерних пропозицій, надання учасником-переможцем документів при укладанні договору про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю, його оприлюднення та внесення змін до договору, відповідності умов договору умовам тендерної документації та тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Західний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи (зокрема, шляхом притягнення до відповідальності відповідальних осіб, проведення роз’яснювальної роботи, економічних навчань, тощо) щодо недопущення у подальшому порушення вимог пункту 14 частини другої статті 22 Закону при складанні тендерної документації.
Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 12 жовтня 2022 року.
Предметом аналізу закупівлі були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, розміщення та оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення документів, що оприлюднюються відповідно до Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), відповідності тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерних пропозицій, надання учасником-переможцем документів при укладанні договору про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення відповідності умов договору умовам тендерної документації та тендерної пропозиції переможця, внесення змін до договору.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради (далі – Замовник) на 2022 рік (UA-P-2022-06-15-002011-b); оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію Замовника; реєстр отриманих тендерних пропозицій; протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію приватного підприємства «Сузір'я» (далі – ПП «Сузір'я»); рішення щодо кваліфікації тендерної пропозиції учасника від 08.07.2022 №30; повідомлення про намір укласти договір; опубліковані переможцем тендеру інформацію та документи після аукціону; договір про закупівлю товару від 19.07.2022 №192/07-22 (далі – Договір №192/07-22) та додаткову угоду від 29.07.2022 №1 до вказаного договору; опубліковані Замовником під час моніторингу пояснення та документи на запит органу державного фінансового контролю.
Згідно з вимогами пункту 14 частини другої статті 22 Закону у тендерній документації зазначається кінцевий строк подання тендерних пропозицій.
Проведеним моніторингом встановлено, що відповідно до опублікованого оголошення про проведення відкритих торгів за процедурою закупівлі UA-2022-06-16-002297-a кінцевий строк подання тендерних пропозицій визначено - 02 липня 2022 (00:00 год), однак, на порушення вимог пункту 14 частини другої статті 22 Закону у тендерній документації Замовника (частина 4.1.2 розділ 4) зазначено кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 04 липня 2022 року.
Також встановлено, що у пункті 11.2 Проєкту договору, що міститься у Додатку №5 до тендерної документації Замовника, а також у пункті 11.2 укладеного договору від 19.07.2022 №192/07-22 при зазначенні випадків можливості зміни істотних умов договору про закупівлю здійснено посилання на частину четверту статті 36 Закону, тоді як за чинною для досліджуваної процедури закупівлі редакцією Закону випадки можливої зміни істотних умов договору про закупівлю визначено у частині п’ятій статті 41 Закону.
Моніторингом також встановлено, що Замовником за результатами проведеної процедури закупівлі UA-2022-06-16-002297-a укладено з ПП «Сузір’я» договір від 19.07.2022 №192/07-22, який 22.07.2022 опубліковано в електронній системі закупівель.
Водночас, Замовником 29.09.2022 в електронній системі закупівель опубліковано додаткову угоду від 29.07.2022 №1, відповідно до якої остання укладена до договору від 19.07.2022 №19-09/506.
На запит Західного офісу Держаудитслужби щодо вищенаведеної додаткової угоди у наданому під час моніторингу поясненні Замовником, зокрема, зазначено, що додаткова угода №1 укладена до договору про закупівлю від 19.07.2022 №192/07-22, укладеного за процедурою закупівлі UA-2022-06-16-002297-a, а розбіжності у номері договору зумовлені механічною помилкою при укладенні додаткової угоди.
Слід зазначити, що в опублікованому 29.09.2022 повідомленні про внесення змін до договору про закупівлю вказано договір від 19.07.2022 №192/07-22.
Період усунення порушень:
12.10.2022 15:44 - 27.10.2022 00:00
Дата публікації висновку:
12.10.2022 15:44
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Замовником торгів здійснено аналіз виявлених органом аудиту порушень та прийнято до уваги. На виконання зобов’язань згідно Висновку з уповноваженою особою проведено роз’яснювальну роботу, зобов’язано пройти додаткове навчання з питань проведення публічних закупівель з метою удосконалення знань та недопущення у подальшому порушення вимог пункту 14 частини другої статті 22 Закону при складанні тендерної документації та в роботі вцілому.
Дата публікації звіту:
14.10.2022 09:08
Запити/Пояснення
Номер:
657b0ef530144eee82af3591b9a686ee
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
05.10.2022 11:31
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
11.10.2022 00:00
Опис:
Дата: 05.10.2022
Відповідно до статті 19 Конституції України, абзацу 2 статті 2, статті 5 Закону України від 26.01.1993 № 2939-ХІІ «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини 5 статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), в межах здійснення Західним офісом Держаудитслужби моніторингу закупівлі за ID: UA-2022-06-16-002297-a, яка проводилась Відділом освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради, виникла необхідність в отриманні пояснень.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
1. Яким чином та на підставі яких документів Замовником здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.
Відповідно до частини другої статті 41 Закону переможець процедури закупівлі/спрощеної закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати: відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю та копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом та у разі якщо про це було зазначено у тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі чи вимагалося замовником під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступного питання:
3. Надати відповідну інформацію чи було надано переможцем тендеру при укладанні договору відповідні документи про підтвердження права підписання договорів про закупівлю та копію ліцензій або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності переможця торгів Приватним підприємством "Сузір'я" (далі – ПП "Сузір'я") (з обов’язковим долученням до пояснення відповідних підтверджуючих документів)?
Під час моніторингу встановлено, що за результатами проведеної закупівлі Замовником укладено з ПП "Сузір'я" договір про закупівлю від 19.07.2022 №192/07-22 за предметом закупівлі «Вугілля кам'яне» (далі – Договір №192/07-22) на суму 532 392,00 грн. з ПДВ.
Крім того, Замовником укладено додаткову угоду від 29.07.2022 №1 до Договору про закупівлю від 19.07.2022 №19-09/506 щодо зміни ціни товару, а саме збільшено ціну за одиницю товару з 6 338,00 грн з ПДВ до 6971,00 грн з ПДВ.
Підставою для збільшення ціни за вищевказаною додатковою угодою зазначено пункт 11.2 Договору №19-09/506 та пункт 2 частини п’ятої статті 41 Закону.
Враховуючи вищенаведене, прошу надати пояснення з наступних питань:
4. До якого саме договору було укладено додаткову угоду від 29.09.2022 №1 до Договору №192/07-22 чи Договору №19-09/506.
5. Надати відповідне документально підтверджене обгрунтування щодо наявності фактичного коливання (зростання) ціни товару на ринку та наявності підстав для збільшення ціни товару додатковою угодою №1, що є предметом Договору №19-09/506 чи Договору №192/07-22 згідно Додатку 1 (Специфікація).
6. Надати до моніторингу інформацію та відповідні підтверджуючі документи (рахунки, акти приймання-передачі, накладні, платіжні доручення, видаткові накладні, тощо) щодо обсягів отриманого та оплаченого Замовником товару за Договором в розрізі кожної поставки та в розрізі встановленої згідно з договором ціни (згідно Додатку 1 (Специфікація) з врахуванням внесених додатковою угодою змін.
Пояснення необхідно надати через інформаційно–телекомунікаційну систему закупівель «ProZorro» протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснень необхідно долучити їх документальне підтвердження.
Номер:
846fbffd158f4bd29bcfca5cf06c400c
Назва:
Пояснення на запит
Дата опублікування:
06.10.2022 18:08
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
У відповідь на Ваш запит від 05.10.2022 по моніторингу UA-M-2022-10-04-000001 повідомляємо наступне:
1.Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Відповідно до річного плану даної закупівлі фінансування здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, одержаних згідно бюджетного запиту в межах виділень покоду КЕКВ 2275 на оплату інших енергоносіїв відповідно до Рішення сесії Бібрської міської ради від 22 грудня 2021 року.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до прогнозованих потреб замовника вирахуваних на основі минулорічних періодів. Вимоги до технічних та якісних характеристик предмету закупівлі встановлені відповідно до державних стандартів та/або технічних умов, а також умов встановлених чинним законодавством до товару даного виду, - ДСТУ 3472:215 та ДСТУ 7146:2010.
Очікувану вартість предмету закупівлі визначено на основі аналізу та моніторингу ринкових цін, що відображені в електронній системі закупівель «PROZORRO» Таким грн. Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін.
2.Посилання на сторінку власного веб-сайту або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів, на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: http://www.bibrka-rada.gov.ua/oholoshennya-tenderu-na-zakupivlyu-vuhillya.html
3. Переможцем тендеру Приватним підприємством "Сузір'я" при укладанні договору надано документи про підтвердження права підписання договору про закупівлю . Копія ліцензії або документа дозвільного характеру на провадження певного виду господарської діяльності переможця не подається, оскільки відповідна діяльність не підпадає під перелік ліцензованих видів діяльності чи таких, що вимагають дозволу, про що у складі пропозиції учасник надавав лист-пояснення.
4. Додаткова угода №1 укладена до договору про закупівлю від 19.07.2022 №192/07-22 укладеного за процедурою закупівлі згідно ідентифікатора UA-2022-06-16-002297-a. Розбіжності у номері договору зумовлені механічною помилкою при укладенні додаткової угоди.
5. На підтвердження підняття ціни на товар надається цінова довідка про коливання ціни на ринку та лист-звернення постачальника
6. Згідно договору від 19.07.2022 №192/07-22 була здійснена одна поставка, в підтвердження чого надається копія видаткової накладної