-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне
532 392.00
UAH з ПДВ
Номер:
d82601c197ce4e10af36fe8a3506fc1c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-16-002297-a-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42941040
-
Контактна особа:
Влах Влах Степанівна +380964334829 bibrka_osvita@ukr.net
-
Адреса:
81220, Україна, Львівська область, Перемишлянський р-н, місто Бібрка, ВУЛИЦЯ УЛЯНИ КРАВЧЕНКО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Приватне підприємство "Сузір'я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22404614
-
Контактна особа:
Колтакова Ганна 380677998705 suzirya1995@gmail.com
-
Адреса:
80100, Україна, Львівська область, Червоноград, вулиця Будівельна, будинок 7
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Вугілля кам’яне: 6 338.00000 UAH з ПДВ
Вугілля кам’яне: 6 338.00000 UAH з ПДВ
Вугілля кам’яне: 6 338.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
192/07-22
Дата підписання:
19.07.2022 00:00
Період дії договору:
19.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
532 392.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 88 732.00 UAH)
Оплачено:
532 392.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 88 732.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне
Кількість
55 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Вугілля кам’яне
Кількість
22.91608 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
803e8765f60b40fc9ee40b9d5b245271
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни до Договору та викласти в новій редакції:" 1.1. п. 5.3. Місце поставки(передачі) товарів:с.Романів Перемишлянського району, Львівська обл.вул.Шкільна,2- 55т.; смт.Нові Стрілища Жидачівського району, Львівської області, вул.Шевченка,9-22,91608т."
Та зміни до специфікації
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.09.2022 17:46
Статус:
Опубліковано