-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2022-05-24-002168-a
Категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону, а саме: комунальна установа, рівень розпорядника бюджетних коштів - 3. (09111100-1 - Вугілля)
Завершена
5 584 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 28 000.00 UAH
Номер:
f301d6cb326745f4bf25ffdd68624c38
Внутрішній номер закупівлі:
14647380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-24-002168-a
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Науменко Анатолій Григорович +380997521113 naum_577951@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 584 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
28 000.00 UAH
Період уточнення:
24.05.2022 11:45 - 14.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
24.05.2022 11:45 - 24.06.2022 00:00
Період прекваліфікації:
24.06.2022 00:00 - 10.07.2022 00:00
Аукціон:
11.07.2022 12:33 - 11.07.2022 12:56
Період кваліфікації:
11.07.2022 12:56 - 12.07.2022 15:40
Період завантаження договору:
12.07.2022 15:40 - 01.08.2022 15:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Замовником шляхом переказу коштів на рахунок Постачальника протягом 10 (десяти) банківських днів з дати передачі Товару (партії Товару) за видатковою накладною, за умови фактичного надходження бюджетних коштів на відповідні цілі на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100)
Кількість
465 тонни
Період постачання
24.05.2022 - 31.12.2022
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200)
Кількість
20 тонни
Період постачання
24.05.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
Оскарження: 12.07.2022 15:40 - 23.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Оскарження: 12.07.2022 15:40 - 23.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
5 583 966.00 UAH з ПДВ /
5 553 993.00 UAH з ПДВ
5 553 993.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ЮГ-УГОЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38693946
-
Контактна особа:
Дмитрий Ляховец +380977110462 yug-ugol@ukr.net
-
Адреса:
54036, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, ВУЛИЦЯ БОКОВА, будинок 11
Початкова пропозиція
5 567 280.00 UAH з ПДВ /
5 567 280.00 UAH з ПДВ
5 567 280.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
04.07.2022 08:19
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
89
Скарги
0
Контракти
Номер:
cc98061e6cb849969fc325a03facb4a3
Ідентифікатор договору:
UA-2022-05-24-002168-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Номер договору:
102
Сума договору:
5 553 993.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 628 327.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100): 11 440.20000 UAH без ПДВ
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200): 11 715.00000 UAH без ПДВ
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200): 11 715.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
28.07.2022 00:00
Статус:
Підписаний