-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вугілля кам'яне
5 553 993.00
UAH з ПДВ
Номер:
cc98061e6cb849969fc325a03facb4a3
Ідентифікатор договору:
UA-2022-05-24-002168-a-a1
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Контактна особа:
Науменко Анатолій Григорович +380997521113 naum_577951@ukr.net
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100): 11 440.20000 UAH з ПДВ
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200): 11 715.00000 UAH з ПДВ
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200): 11 715.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
102
Дата підписання:
28.07.2022 00:00
Період дії договору:
28.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
5 553 993.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 925 665.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100)
Кількість
465 тонни
Період постачання
24.05.2022 - 31.12.2022
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200)
Кількість
20 тонни
Період постачання
24.05.2022 - 31.12.2022