• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Вугілля кам'яне

Категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону, а саме: комунальна установа, рівень розпорядника бюджетних коштів - 3. (09111100-1 - Вугілля)

Завершена

5 584 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 000.00 UAH
Період уточнення: 24.05.2022 11:45 - 14.06.2022 00:00
Відповідь надана

Вугілля кам'яне марки Г(Г2) (25-200)

Номер: d7925fd49a4b4e4685fb7b6295af1964
Дата опублікування: 25.05.2022 08:05
Опис: Усі торги що проводять у районних ВІДДІЛАХ ОСВІТИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ,КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ потребують постачання невиличкої кількості вугілля розміром 25-200. Цей клас вугілля, згідно діючого ГОСТу 19242-73, є спрощеним сортуванням вугілля і на теренах України нема такого обладнання що було спроєктовано під вживання цього вугілля. Отже вопрос: чому і для якого обладнання Ви його зокуповуєтє?
Відповідь: Доброго дня! Відповідно до чинного ДСТУ 7126:2010 «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб», «цей стандарт поширюється на кам’яне вугілля, антрацит та продукти їх перероблення, що використовують для побутових потреб. Для побутових потреб використовують збагачене розсортоване та незбагачене розсортоване вугілля. За якісними, технологічними та фізико-механічними показниками вугілля повинно відповідати вимогам, зазначеним у таблиці 1». Разом з цим, таблиця 1 ДСТУ 7126:2010 включає вугілля Г 25-200, яке є частиною предмета закупівлі, отже вугілля Г 25-200 відповідно до ДСТУ 7126:2010 може використовуватись для побутових потреб. Додатково інформуємо, що марки вугілля, які є предметом закупівлі, а також кількість по кожній марці сформовані замовником на підставі потреби на поточний рік для задоволення побутових потреб.
Дата відповіді: 29.05.2022 18:18
Відповідь надана

Порушення вимоги частини 11 статті 26 Закону України «Про публічні закупівлі»

Номер: 473785f7d0444874ba2dca33a1beabdd
Дата опублікування: 25.05.2022 08:05
Опис: Будь ласка, поясніть. На підставі якого закону Ви вимагаете надати в складі документації до торгів документи які Ви прописали в додатку №1 до тендерної документації, а саме: *. *Оригінал або завірену копію Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на пропоновані марки вугілля (в якому виробником зазначається той суб’єкт господарювання вугілля виробництва якого пропонується до постачання учасником) про відповідність вугілля встановленим медичним критеріям безпеки/показникам, дійсний на кінцеву дату подання тендерних пропозицій. * Довідку в довільній формі із посиланнями на інформаційну систему «Реєстр дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» (http://dozvil.ndiop.kiev.ua/) щодо виробника вугілля вугілля якого пропонується до постачання, згідно з яким підтвердженням статусу легальності його діяльності є наявність у нього чинних дозволів, виданих Державною службою України з питань праці, щодо експлуатації устаткування для дроблення, сортування, збагачення корисних копалин у вугільній промисловості та виконання робіт підвищеної небезпеки. *На підтвердження провадження планової діяльності виробника (вугілля виробництва якого пропонується до постачання) надати довідку із посиланням на висновок з оцінки впливу на довкілля в реєстрі згідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» №2059-VIII від 23.05.2017р. 1.Оригінал або завірену копію Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на пропоновані марки вугілля (в якому виробником зазначається той суб’єкт господарювання вугілля виробництва якого пропонується до постачання учасником) про відповідність вугілля встановленим медичним критеріям безпеки/показникам, дійсний на кінцеву дату подання тендерних пропозицій. 2.Оригінал або копія технічних умов виробника вугілля якого пропонується до постачання із наданням дозволу на використання технічних умов учасником із вказанням ідентифікатору закупівлі. 6. Гарантійний лист від виробника виданий на ім’я учасника, або постачальника учасника щодо можливості відвантаження марок вугілля, що складають предмет закупівлі.
Відповідь: Доброго дня! Інформуємо, що відповідно до частини другої статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема, інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону; інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби). Відповідно до частини п'ятої статті 23 ЗУ «Про публічні закупівлі», Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам. Додатково повідомляємо, що відповідно до частини третьої статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Зазначені вами документи вимагаються для підтвердження відповідності запропонованого товару необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі. Крім цього, з метою недопущення закупівлі вугілля незаконного та невстановленого походження існує необхідність подання документів, які підтверджують виробника запропонованого вугілля (Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи), а також документи, що підтверджують законність діяльності зазначеного виробника (Довідку в довільній формі із посиланнями на інформаційну систему «Реєстр дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» (http://dozvil.ndiop.kiev.ua/) щодо виробника вугілля вугілля якого пропонується до постачання, згідно з яким підтвердженням статусу легальності його діяльності є наявність у нього чинних дозволів, виданих Державною службою України з питань праці, щодо експлуатації устаткування для дроблення, сортування, збагачення корисних копалин у вугільній промисловості та виконання робіт підвищеної небезпеки.; Оригінал або копія технічних умов виробника).
Дата відповіді: 29.05.2022 18:17