-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Оголошено тендер
5 584 000.00
UAH
Номер:
0691c7ac98744432957fc01f38f2e67e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-05-23-000618-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 584 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: вул. Муніципальна,19, м. Роздільна, Одеська область, 67400. Категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону, а саме: комунальна установа, рівень розпорядника бюджетних коштів - 3. (09111100-1 - Вугілля)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування:
23.05.2022 15:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100)
Кількість
465 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (25-200)
Кількість
20 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 584 000.00 UAH