-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Тендер Prozorro UA-2022-05-02-000221-b
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах)
Завершена
1 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Номер:
fc00b844221745bf839c73cb6ca11d53
Внутрішній номер закупівлі:
14563222
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-02-000221-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 000.00 UAH
Період уточнення:
02.05.2022 12:29 - 08.05.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2022 12:29 - 18.05.2022 00:00
Аукціон:
18.05.2022 15:28 - 18.05.2022 15:51
Період кваліфікації:
18.05.2022 15:51 - 19.05.2022 11:02
Період завантаження договору:
19.05.2022 11:02 - 08.06.2022 11:02
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються щомісячно, з урахуванням п. 4.3 Договору, шляхом оплати Замовником акту здавання-приймання наданих послуг Виконавця після затвердження Замовником звіту (п. 5.5 Договору) і підписання Сторонами акту здавання-приймання наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Кількість
60 послуга
Період постачання
до 30.09.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, б.75
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Тарасенко Олена Миколаївна
Оскарження: 19.05.2022 11:02 - 30.05.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2899914608
-
Контактна особа:
Тарасенко Олена Миколаївна +380939355880 elenatarasenko2505@gmail.com
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Агнії Барто, 10, кв. 55
Оскарження: 19.05.2022 11:02 - 30.05.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 794 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 794 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.05.2022 11:02
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
ФОП Баршак Єгор Романович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3540504239
-
Контактна особа:
Баршак Єгор Романович +380958528266 e.barshak@ukr.net
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Гагаріна, 38, к. 2
Початкова пропозиція
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
e138b40e593e4470afde6b9a8a890dd9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-05-02-000221-b-b1
Постачальник:
ФОП Тарасенко Олена Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2899914608
-
Контактна особа:
Тарасенко Олена Миколаївна +380939355880 elenatarasenko2505@gmail.com
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Агнії Барто, 10, кв. 55
Номер договору:
11
Сума договору:
1 794 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.05.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
31.05.2022 00:00
Статус:
Виконаний