-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Тендер Prozorro UA-2022-05-02-000221-b
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах)
Завершена
1 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Період уточнення:
02.05.2022 12:29 - 08.05.2022 00:00
Відповідь надана
Закупівля у воєнний час
Номер:
1800b0d13a2f407cb802edbb3560cb7c
Дата опублікування:
04.05.2022 10:34
Опис:
А це дійсно вкрай необхідна закупівля у воєнний час?
Відповідь:
Добрий дня! Закупівля за кодом ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах) UA-2022-05-02-000221-b здійснюється відповідно до річного плану закупівель на 2022 рік Департамента з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради.
Дата відповіді:
04.05.2022 14:11