-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Тендер Prozorro UA-2022-05-02-000221-b
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах)
Завершена
1 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 000.00 UAH
Номер:
b8bf7b6198d849729595d542b9d38f42
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2022-09-21-000091
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
21.09.2022 00:00
Період моніторингу:
21.09.2022 17:12 - 13.10.2022 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
21.09.2022 № 214
Київ
Про початок моніторингу
процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
«Про початок моніторингу процедур
закупівель»
Витяг з переліку
процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
46 UA-2022-05-02-000221-b 02.05.2022 інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Директор Департаменту моніторингу закупівель Сергій ЧЕРНЕГА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від органів державної влади, народних депутатів України, органів місцевого самоврядування, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерної пропозиції ФОП Тарасенко О.М., своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця,– порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 11 жовтня 2022 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю, внесення змін до умов договору та їх оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради (далі – Замовник) на 2022 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням Уповноваженої особи (протокол від 02.05.2022 № 1/02-05), реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерну пропозицію фізичної особи-підприємця Тарасенко Олени Миколаївни (далі – ФОП Тарасенко О.М.), повідомлення про намір укласти договір від 198.05.2022, договір про закупівлю товарів від 31.05.2022 № 11 (далі – Договір).
Період усунення порушень:
14.10.2022 15:42 - 20.10.2022 00:00
Дата публікації висновку:
14.10.2022 15:42
Запити/Пояснення
Номер:
ea3995e5292844f19bb80c79181c196d
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
30.09.2022 09:26
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
06.10.2022 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі послуг з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, установ міської ради у соціальних мережах (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2022-05-02-000221-b) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів) з наступних питань.
1. Яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат та визначено його очікувану вартість?
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), та яка буде доступна для перегляду.
3. Яким чином Замовник здійснив розгляд тендерної пропозиції учасника ФОП Тарасенко Олени Миколаївни відповідно до вимог пункту 7 розділу 1 «Загальні положення» тендерної документації та пункту 3.1 Додатку 1 до тендерної документації в частині надання довідки про наявність у Учасника професійного виконавця, який має підтверджуючий документ/посилання у вигляді сертифікату Facebook Blueprint Certified.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
51dfb8b8836140e88c4fde6702096ead
Назва:
Відповідь на запит Держаудитслужби України
Дата опублікування:
03.10.2022 10:25
Опис:
1. Яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат та визначено його очікувану вартість?
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:
Термін надання послуг: червень- вересень 2022 р. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначена у Додатку 2 до Тендерної документації, затвердженої рішенням уповноваженої особи від 02 травня 2022 року № 1/02-05.
Обґрунтування розміру бюджетного призначення:
Розмір бюджетного призначення передбачено кошторисом департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради та Програмою розвитку місцевого самоврядування, соціальних заходів для людей похилого віку та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради на 2021-2025 роки, затвердженою рішенням Дніпровської міської ради від 23.09.2020 року № 20/61, зі змінами
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
Очікувана вартість предмета закупівлі 1 800 000,00 грн. (один мільйон вісімсот тисяч грн. 00 коп.). Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки) від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", зі змінами, методом порівняння ринкових цін, отриманих шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товарів та послуг, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прас-листах, в електронній системі закупівель «Prozorro.gov.ua» та на аналогічних торгівельних майданчиках, інформацію, отриману шляхом проведення попередніх ринкових консультацій також враховуються ціни попередніх власних закупівель замовника аналогічних/ідентичних товарів/послуг, ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель Prozorro з урахуванням індексу інфляції, які приведені до єдиних умов.
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), та яка буде доступна для перегляду.
https://dniprorada.gov.ua/uk/page/departament-z-pitan-miscevogo-samovryaduvannya-vnutrishnoi-ta-informacijnoi-politiki-dniprovskoi-miskoi-radi
3. Яким чином Замовник здійснив розгляд тендерної пропозиції учасника ФОП Тарасенко Олени Миколаївни відповідно до вимог пункту 7 розділу 1 «Загальні положення» тендерної документації та пункту 3.1 Додатку 1 до тендерної документації в частині надання довідки про наявність у Учасника професійного виконавця, який має підтверджуючий документ/посилання у вигляді сертифікату Facebook Blueprint Certified.
Відповідно до вимог пункту 7 розділу 1 «Загальні положення» тендерної документації та пункту 3.1 Додатку 1 до тендерної документації, затвердженою рішенням уповноваженої особи 22.05.2022 року, замовником вимагається надання Довідки у довільній формі, що містить інформацію про наявність у Учасника професійного виконавця, який має підтверджуючий документ/посилання у вигляді сертифіката Facebook Blueprint Certified. Учасником ФОП Тарасенко Олена Миколаївна, у складі тендерної пропозиції завантажено в електронну систему закупівель відповідний документ, а саме: сертифікат Facebook Blueprint Certified (довідка 36) що відповідає вимогам тендерної документації з додатками.