-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
1 794 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e138b40e593e4470afde6b9a8a890dd9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-05-02-000221-b-b1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП Тарасенко Олена Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2899914608
-
Контактна особа:
Тарасенко Олена Миколаївна +380939355880 elenatarasenko2505@gmail.com
-
Адреса:
49127, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Агнії Барто, 10, кв. 55
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
11
Дата підписання:
31.05.2022 00:00
Період дії договору:
31.05.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
1 794 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 794 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підготовки та просування інформації щодо діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради у соціальних мережах
Кількість
60 посл
Період постачання
до 30.09.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, б.75
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4ecc88caab154670b793bccd33f499bb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.06.2022 00:00
Статус:
Опубліковано