• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Суміш суха молочна «Малютка 1», "Малютка 2" для харчування дітей (або еквівалент) (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)

Детальна інформація щодо предмету закупівлі у тендерній документації до цього оголошення.

Завершена

67 847.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 678.47 UAH
Номер: 29968f5062d2465f9dbecba300d855a3
Внутрішній номер закупівлі: 14006648
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-08-003546-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
Контактна особа: Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net https://dcpmsd.dn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 67 847.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 678.47 UAH
Період уточнення: 08.02.2022 10:41 - 14.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 08.02.2022 10:41 - 24.02.2022 16:00
Аукціон: 25.02.2022 11:50 - 25.02.2022 12:13
Період кваліфікації: 25.02.2022 12:13 - 28.02.2022 11:48
Період завантаження договору: 28.02.2022 11:48 - 20.03.2022 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Суміш суха молочна «Малютка - 1» для харчування дітей від народження до 6-ти місяців (упаковка 350г.) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 540 пачок
Період постачання до 15.12.2022
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75 На карті
Суміш суха молочна «Малютка - 2» для харчування дітей від 6-ти до 12-ти місяців (упаковка 350г.) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Кількість 364 пачок
Період постачання до 15.12.2022
Місце постачання 85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЕБІ СМАЙЛ"

Оскарження: 28.02.2022 11:48 - 11.03.2022 00:00
Початкова пропозиція 67 637.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
67 637.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2022 11:48
Відповіді на вимоги 10
Документи 37
Скарги 0
ФОП "МІШИН СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Початкова пропозиція 67 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
67 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: 8783600cb2db452f8092835687a9cd40
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-08-003546-b-a1
Постачальник: ТОВ "БЕБІ СМАЙЛ"
Номер договору: 24
Сума договору: 67 637.28 UAH з ПДВ
Сума договору: 56 364.40 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Суміш суха молочна «Малютка - 1» для харчування дітей від народження до 6-ти місяців (упаковка 350г.) (або еквівалент): 74.82000 UAH без ПДВ
Суміш суха молочна «Малютка - 2» для харчування дітей від 6-ти до 12-ти місяців (упаковка 350г.) (або еквівалент): 74.82000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 14.03.2022 13:54
Статус:
Розірваний
pdf
Договір № 24 від 14.03.2022р..pdf
pdf
Додаткова угода № 1 від 18.10.2022.pdf
p7s
sign.p7s