-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Суміш суха молочна «Малютка 1», "Малютка 2" для харчування дітей (або еквівалент) (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Тендер Prozorro UA-2022-02-08-003546-b
Детальна інформація щодо предмету закупівлі у тендерній документації до цього оголошення.
Завершена
67 847.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 678.47 UAH
мін. крок: 1% або 678.47 UAH
Період уточнення:
08.02.2022 10:41 - 14.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим