-
Відкриті торги
-
КЕП
Суміш суха молочна «Малютка 1», "Малютка 2" для харчування дітей (або еквівалент) (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Оголошено тендер
67 847.00
UAH
Номер:
22dbfcf915214482a05ae937c7890a09
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-07-006264-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
67 847.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Суміш суха молочна «Малютка 1», "Малютка 2" для харчування дітей (або еквівалент) (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Примітки:
Процедура закупівлі здійснюється згідно Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.02.2022 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету : Добропільська ТГ - 57725,00грн; Новодонецька ТГ - 10122,00 грн
Сума67 847.00 UAH