-
Відкриті торги
-
КЕП
Суміш суха молочна «Малютка 1», "Малютка 2" для харчування дітей (або еквівалент) (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
67 637.28
UAH з ПДВ
Номер:
8783600cb2db452f8092835687a9cd40
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-08-003546-b-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37755220
-
Контактна особа:
Ірина Іванівна Колодяжна +380627725415 kolod-1976@ukr.net https://dcpmsd.dn.ua
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЕБІ СМАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40827614
-
Контактна особа:
Наталья Кузьменко +30959036240 tenderbs19@gmail.com
-
Адреса:
85400, Україна, Донецька область, місто Селидове, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 132А
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Суміш суха молочна «Малютка - 1» для харчування дітей від народження до 6-ти місяців (упаковка 350г.) (або еквівалент): 74.82000 UAH з ПДВ
Суміш суха молочна «Малютка - 2» для харчування дітей від 6-ти до 12-ти місяців (упаковка 350г.) (або еквівалент): 74.82000 UAH з ПДВ
Суміш суха молочна «Малютка - 2» для харчування дітей від 6-ти до 12-ти місяців (упаковка 350г.) (або еквівалент): 74.82000 UAH з ПДВ
Номер договору:
24
Дата підписання:
14.03.2022 13:54
Період дії договору:
14.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
67 637.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 272.88 UAH)
Причини розірвання договору:
в зв’язку із введенням на території України з 24 лютого 2022р. воєнного стану (Закон України від 24.02.2022р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»), керуючись п.8 «Обставини непереборної сили» Договору
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Суміш суха молочна «Малютка - 1» для харчування дітей від народження до 6-ти місяців (упаковка 350г.) (або еквівалент)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
540 пачок
Період постачання
до 15.12.2022
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті
Суміш суха молочна «Малютка - 2» для харчування дітей від 6-ти до 12-ти місяців (упаковка 350г.) (або еквівалент)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
364 пачок
Період постачання
до 15.12.2022
Місце постачання
85000, Україна, Донецька область, місто Добропілля, вулиця Першотравнева, буд.75
На карті