-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спортивний майданчик (волейбольний) (с.Коршів Івано – Франківської області) (Капітальний ремонт) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-004923-b
Категорія Замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п.1 ч.1 статті 2 Закону. під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються учасником викладаються українською мовою. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 100 календарних днів, із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Закупівля за кошти місцевого бюджету
Завершена
2 313 041.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 600.00 UAH
Номер:
0c348a9ec88343709a675dba78a2ce3d
Внутрішній номер закупівлі:
13886097
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-004923-b
Замовник:
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356863
-
Адреса:
78240, Україна, Івано-Франківська область, Коршів, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коцаба Уляна Дмитрівна 380967051721 KORSHIVOTG1@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 313 041.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 600.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 000.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 12:04 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2022 12:04 - 17.02.2022 18:00
Аукціон:
18.02.2022 12:46 - 18.02.2022 13:09
Період кваліфікації:
18.02.2022 13:09 - 22.02.2022 10:16
Період завантаження договору:
22.02.2022 10:16 - 14.03.2022 10:16
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник проводить платежі за фактично виконані роботи протягом 20 календарних днів на підставі підписаної уповноваженими представниками сторін та завіреної печатками довідки про вартість виконаних робіт форми КБ-3, актів приймання виконаних будівельних робіт ф.КБ-2в, відповідно до бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами та виключно в межах фактичних надходжень коштів на рахунок фінансування об’єкту.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивний майданчик (волейбольний) (с.Коршів Івано – Франківської області) (Капітальний ремонт) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДІВНИЧИЙ-ФСП"
Оскарження: 22.02.2022 10:16 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44280906
-
Контактна особа:
Олександр Прокопів +380681491035 venera.kolomya@gmail.com
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, вул.Аеропортна, будинок 6
Оскарження: 22.02.2022 10:16 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 312 565.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 312 565.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 10:16
Відповіді на вимоги
11
Документи
67
Скарги
0
КП "Полігон Екологія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13655234
-
Контактна особа:
Іванна Мельничук +380669231504 ivanockamelnicuk09@gmail.com
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. Шкрумеляка, 36
Початкова пропозиція
2 312 979.23 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 312 979.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
5d8eb03e1e0141b68fabaade4e72fde7
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-004923-b-c1
Постачальник:
ТОВ "БУДІВНИЧИЙ-ФСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44280906
-
Контактна особа:
Олександр Прокопів +380681491035 venera.kolomya@gmail.com
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, вул.Аеропортна, будинок 6
Номер договору:
27
Сума договору:
2 312 565.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 927 137.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2022 00:00 - 31.12.2023 00:00
Дата підписання:
07.03.2022 00:00
Статус:
Підписаний