-
Відкриті торги
-
КЕП
Спортивний майданчик (волейбольний) (с.Коршів Івано – Франківської області) (Капітальний ремонт) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Оголошено тендер
2 313 041.00
UAH
Номер:
dc12f95d1061414da90fccacfd6b4478
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-01-004837-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356863
-
Адреса:
78240, Україна, Івано-Франківська область, Коршів, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356863
-
Адреса:
78240, Україна, Івано-Франківська область, Коршів, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 313 041.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спортивний майданчик (волейбольний) (с.Коршів Івано – Франківської області) (Капітальний ремонт) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Примітки:
78240, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Коршів, вулиця Шевченка, будинок 23. Категорія Замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п.1 ч.1 статті 2 Закону.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
01.02.2022 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 313 041.00 UAH