-
Відкриті торги
-
КЕП
Спортивний майданчик (волейбольний) (с.Коршів Івано – Франківської області) (Капітальний ремонт) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
2 312 565.40
UAH з ПДВ
Номер:
5d8eb03e1e0141b68fabaade4e72fde7
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-004923-b-c1
Замовник:
КОРШІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356863
-
Контактна особа:
Коцаба Уляна Дмитрівна 380967051721 KORSHIVOTG1@GMAIL.COM
-
Адреса:
78240, Україна, Івано-Франківська область, Коршів, ВУЛИЦЯ 1 ТРАВНЯ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БУДІВНИЧИЙ-ФСП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44280906
-
Контактна особа:
Олександр Прокопів +380681491035 venera.kolomya@gmail.com
-
Адреса:
78203, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, вул.Аеропортна, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
27
Дата підписання:
07.03.2022 00:00
Період дії договору:
07.03.2022 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору:
2 312 565.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 385 427.57 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивний майданчик (волейбольний) (с.Коршів Івано – Франківської області) (Капітальний ремонт) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013)
Кількість
1 роб
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e1318d050f53492f9333f407b84e5d29
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.4 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник може продовжити строк дії договору про закупівлю та строк виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. У зв’язку з необхідністю забезпечення потреб оборони під час дії правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях можуть бути змінені істотні умови договору про закупівлю (після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі) замовником, визначеним у Законі України "Про оборонні закупівлі", а саме: обсяг закупівлі, сума договору, строк дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг. Продовжити строк дії договору можливо лише до його завершення, а саме до 31.12.2022 року, а також на підставі документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження. Документальне підтвердження таких обставин не має вичерпного переліку та визначається у відповідності до кожного випадку окремо. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» (редакція від 10.11.2022 року), то даний порядок визначає механізм виконання в особливому режимі повноважень Казначейством та органами Казначейства, пов’язаних із здійсненням казначейського обслуговування бюджетних коштів та коштів інших клієнтів в умовах воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях (далі - особливий режим). Згідно вище вказаної постанови видатки по здійсненню Капітального ремонту впродовж дії воєнного стану казначейськими органами не проводилися. Тому виникає необхідності продовження строку дії.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано