-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-004531-b
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (учасник може запропонувати або сухий 78 упаковок або рідкий 780 каністр)
Завершена
3 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 32 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 32 000.00 UAH
Номер:
f90697d31c4f49eca2337c4f4c0c0a30
Внутрішній номер закупівлі:
13885347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-004531-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лінгурян Наталя Петрівна +380970322356 buhsocraylikarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
32 000.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 11:47 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2022 11:47 - 17.02.2022 00:00
Аукціон:
17.02.2022 12:23 - 17.02.2022 12:46
Період кваліфікації:
17.02.2022 12:46 - 22.02.2022 10:45
Період завантаження договору:
22.02.2022 10:45 - 14.03.2022 10:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Високопоточний діалізатор площею 1,3-1,4 м.кв (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
312 штуки
Період постачання
до 28.12.2022
Високопоточний діалізатор площею 1,6-1,8 м.кв. (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
780 штуки
Період постачання
до 28.12.2022
Високопоточний діалізатор площею 1,9-2,2 м.кв.(ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
624 штуки
Період постачання
до 28.12.2022
Кровопровідні магістралі для гемодіафільтрації (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
34999 Набір трубок для гемодіалізу, одноразового застосування
Кількість
1560 штуки
Період постачання
до 28.12.2022
Фістульна голка артеріальна, діаметр 1,6 мм (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
12741 Гемодіалізна голка
Кількість
1560 штуки
Період постачання
до 28.12.2022
Фістульна голка венозна, діаметр 1,6 мм (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
12741 Гемодіалізна голка
Кількість
1560 штуки
Період постачання
до 28.12.2022
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (ДК 021:2015 (CPV) код 33181510-0 - Рідина для промивання нирок)
×
-
НК 024:2019:
35849 Концентрат гемодіалізу
Кількість
78 упаковка
Період постачання
до 28.12.2022
Порошковий картридж (мішок) основного компоненту (ДК 021:2015 (CPV) код 33181510-0 - Рідина для промивання нирок)
×
-
НК 024:2019:
35849 Концентрат гемодіалізу
Кількість
1560 штуки
Період постачання
до 28.12.2022
Фільтр для діалізуючого розчину (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47739 Фільтр для очистки діалізату від пірогенів для системи гемодіалізу
Кількість
32 штуки
Період постачання
до 28.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Д.КОМПАНІ
Оскарження: 22.02.2022 10:45 - 05.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932346
-
Контактна особа:
Алексейченко Юрій Олексійович +380971363333 consultproject.dzo@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Здолбунівька, будинок 3
Оскарження: 22.02.2022 10:45 - 05.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
3 181 152.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 148 102.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2022 10:45
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
ТОВ АСТОР МЕДІКАЛ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43446145
-
Контактна особа:
Шевчук Юлія Віталіївна +380672462922 yulya240683@gmail.com
-
Адреса:
02092, Україна, м. Київ, Київ, вул. Алма-Атинська 39-А,прим№326, оф. 7
Початкова пропозиція
3 191 210.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 158 811.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
646b3046414e4c618894fe0a233ec902
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-004531-b-a1
Постачальник:
ТОВ Д.КОМПАНІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932346
-
Контактна особа:
Алексейченко Юрій Олексійович +380971363333 consultproject.dzo@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Здолбунівька, будинок 3
Номер договору:
86
Сума договору:
458 751.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
428 740.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.03.2022 00:00 - 31.03.2023 23:59
Дата підписання:
07.03.2022 00:00
Статус:
Виконаний