-
Відкриті торги
-
КЕП
витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
458 751.80
UAH з ПДВ
Номер:
646b3046414e4c618894fe0a233ec902
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-004531-b-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Контактна особа:
Лінгурян Наталя Петрівна +380970322356 buhsocraylikarnya@ukr.net
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Д.КОМПАНІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43932346
-
Контактна особа:
Алексейченко Юрій Олексійович +380971363333 consultproject.dzo@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Здолбунівька, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Номер договору:
86
Дата підписання:
07.03.2022 00:00
Період дії договору:
07.03.2022 00:00 - 31.03.2023 23:59
Сума договору:
458 751.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 011.80 UAH)
Оплачено:
458 751.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 011.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Високопоточний діалізатор площею 1,3-1,4 м.кв (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
90 шт
Період постачання
до 28.12.2022
Високопоточний діалізатор площею 1,6-1,8 м.кв. (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
300 шт
Період постачання
до 28.12.2022
Високопоточний діалізатор площею 1,9-2,2 м.кв.(ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
Кількість
Період постачання
до 28.12.2022
Кровопровідні магістралі для гемодіафільтрації (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
34999 Набір трубок для гемодіалізу, одноразового застосування
Кількість
Період постачання
до 28.12.2022
Фістульна голка артеріальна, діаметр 1,6 мм (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
12741 Гемодіалізна голка
Кількість
Період постачання
до 28.12.2022
Фістульна голка венозна, діаметр 1,6 мм (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
12741 Гемодіалізна голка
Кількість
Період постачання
до 28.12.2022
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (ДК 021:2015 (CPV) код 33181510-0 - Рідина для промивання нирок)
×
-
НК 024:2019:
35849 Концентрат гемодіалізу
Кількість
290 паков
Період постачання
до 28.12.2022
Порошковий картридж (мішок) основного компоненту (ДК 021:2015 (CPV) код 33181510-0 - Рідина для промивання нирок)
×
-
НК 024:2019:
35849 Концентрат гемодіалізу
Кількість
Період постачання
до 28.12.2022
Фільтр для діалізуючого розчину (ДК 021:2015 (CPV) код 33181520-3 - Матеріали для ниркового діалізу)
×
-
НК 024:2019:
47739 Фільтр для очистки діалізату від пірогенів для системи гемодіалізу
Кількість
Період постачання
до 28.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
3cf81347e5b148cc953cd76e58739c76
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись пунктом 1 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а також п. 1.2., 6.2.3., 11.1., 11.6. Договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
59f6ceae9098441b9d72c0cf973a6432
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
04d0124e58874ef4973b29f53eb9af8d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
виправлення технічної помилки при оприлюдненні дод. угоди 2
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
64e32a62ae724606b4a5d63ed7cc022a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bc3f9614ef1d4fc1a9fba50c80cbcc47
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
визначення суми 20% угоди
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
11.01.2023 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
10f42920cf2843ee9659ac25cb5b6d47
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі, детальніше в додатковій угоді 5
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.03.2023 00:00
Статус:
Опубліковано