-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-004531-b
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (учасник може запропонувати або сухий 78 упаковок або рідкий 780 каністр)
Завершена
3 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 32 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 32 000.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 11:47 - 07.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим