-
Відкриті торги
-
КЕП
витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Оголошено тендер
3 200 000.00
UAH
Номер:
2786aefd1a434019be4f611e33ed24cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-01-001314-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Примітки:
категорія замовника: відповідно до п.3 ч.4 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
НК 024:2019:
47072 Діалізатор для гемодіалізу з порожніми волокнами, разового застосування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.02.2022 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума3 200 000.00 UAH