-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-005648-c
Завершена
4 280 509.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 805.09 UAH
мін. крок: 1% або 42 805.09 UAH
Номер:
7c77f2b61ef24aa4b8cf07426f9cbd39
Внутрішній номер закупівлі:
13847697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-28-005648-c
Замовник:
Іванівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394616
-
Адреса:
48137, Україна, Тернопільська область, село Іванівка, Лесі Українки, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дробоцька Марія 380978209898 etenderyo1990@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 280 509.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
42 805.09 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
28.01.2022 16:03 - 05.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2022 16:03 - 15.02.2022 00:00
Аукціон:
15.02.2022 11:06 - 15.02.2022 11:35
Період кваліфікації:
15.02.2022 11:35 - 21.02.2022 15:09
Період завантаження договору:
21.02.2022 15:09 - 13.03.2022 15:09
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КРАЇНА БУДСЕРВІС"
Оскарження: 21.02.2022 15:09 - 04.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42141004
-
Контактна особа:
Кіцану Володимир Андрійович +380979533877 krayina.budservis.tender@gmail.com
-
Адреса:
46005, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Микулинецька, будинок 46
Оскарження: 21.02.2022 15:09 - 04.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
3 669 942.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 584 330.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2022 15:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
68
Скарги
0
ТОВ "Жмеринський райкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35651353
-
Контактна особа:
Шаравський Роман +380677716915 zmrks18@gmail.com
-
Адреса:
23150, Україна, Вінницька область, Жмеринський район, село Коростівці, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 7
Початкова пропозиція
3 740 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 627 134.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
136
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Тернопільське управління механізації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43144514
-
Контактна особа:
Бей Ігор Михайлович 380678202222 tov_tum@ukr.net
-
Адреса:
47660, Україна, Тернопільська область, село Великий Ходачків, Козівський район, вулиця Бережанська будинок 10А
Початкова пропозиція
3 998 553.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 627 135.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
70
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf5d5658a6604ca88d64512cd8bcc549
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-005648-c-a1
Постачальник:
ТОВ "КРАЇНА БУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42141004
-
Контактна особа:
Кіцану Володимир Андрійович +380979533877 krayina.budservis.tender@gmail.com
-
Адреса:
46005, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Микулинецька, будинок 46
Номер договору:
52
Сума договору:
3 584 330.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 986 942.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.04.2022 00:00 - 31.12.2023 00:00
Дата підписання:
22.04.2022 00:00
Статус:
Розірваний