-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області
Оголошено тендер
4 280 509.20
UAH
Номер:
3fcef644e3464e40848a711f957cc246
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-28-014652-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Іванівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394616
-
Адреса:
48137, Україна, Тернопільська область, село Іванівка, Лесі Українки, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Іванівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394616
-
Адреса:
48137, Україна, Тернопільська область, село Іванівка, Лесі Українки, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 280 509.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
28.01.2022 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума4 180 509.20 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 000.00 UAH