-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-005648-c
Завершена
4 280 509.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 805.09 UAH
мін. крок: 1% або 42 805.09 UAH
Період уточнення:
28.01.2022 16:03 - 05.02.2022 00:00
Відповідь надана
Щодо виконання вимог ТД
Номер:
ae5e379c7f864baf980a400edf79ce7f
Дата опублікування:
04.02.2022 20:24
Опис:
Відповідно до вимог тендерної документації, а саме розділу Оцінка тендерної пропозиції пункту 2 «Інша інформація» «Учасники надають у складі тендерної пропозиції підтвердження у формі довідки (в довільній формі із зазначенням номера, дати видачі і терміну дії) про наявність у них дозволу на виконання робіт з підвищеної небезпеки на земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2м або в зоні розташування підземних комунікацій, а також копії документа(ів), зазначеного(их) у довідці». Згідно Постанови КМУ від 03 лютого 2021 року №77 зазначені роботи виконуються згідно дозволів на роботи підвищеної небезпеки. Проте до 03 лютого 2021 року «Земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою» виконувались на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці. Із вступом в силу зазначених змін дозвільні документи, видані до 03 лютого 2021 року, не втратили своєї сили, тобто земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою можна виконувати із наявністю декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, а не дозволу. Чи буде вважатися подана у складі тендерної пропозиції декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці як виконана вимога щодо зазначеного пункту тендерної документації?
Відповідь:
Шановний Учаснику,
дякуємо за інтерес щодо опублікованої нами закупівлі!
Подання Учасником Декларації відповідності матеріально-технічної бази
вимогам законодавства з питань охорони праці (далі – Декларація), буде
вважатися виконанням відповідної вимоги тендерної документації за умови, що
за даною Декларацією Учаснику дозволено виконання робіт з підвищеної
небезпеки на земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2м або в зоні
розташування підземних комунікацій, а також якщо така Декларація видана до
03.02.2021 року.
Також, звернемо Вашу увагу, що дозвільні документи на виконання робіт
підвищеної небезпеки, видані з 10.03.2021 повинні відповідати вимогам
чинного законодавства України, в тому числі вимогам Постанови КМУ від 03
лютого 2021 року №77.
Дата відповіді:
07.02.2022 11:49
Відповідь надана
Щодо виконання вимог ТД
Номер:
26bd612b0b534b4084295ac98c38351a
Дата опублікування:
04.02.2022 20:24
Опис:
Відповідно до вимог тендерної документації, а саме розділу Оцінка тендерної пропозиції пункту 2 «Інша інформація» «Учасники надають у складі тендерної пропозиції підтвердження у формі довідки (в довільній формі із зазначенням номера, дати видачі і терміну дії) про наявність у них дозволу на виконання робіт з підвищеної небезпеки на земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2м або в зоні розташування підземних комунікацій, а також копії документа(ів), зазначеного(их) у довідці». Згідно Постанови КМУ від 03 лютого 2021 року №77 зазначені роботи виконуються згідно дозволів на роботи підвищеної небезпеки. Проте до 03 лютого 2021 року «Земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою» виконувались на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці. Із вступом в силу зазначених змін дозвільні документи, видані до 03 лютого 2021 року, не втратили своєї сили, тобто земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою можна виконувати із наявністю декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, а не дозволу. Чи буде вважатися подана у складі тендерної пропозиції декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці як виконана вимога щодо зазначеного пункту тендерної документації?
Відповідь:
Шановний Учаснику,
дякуємо за інтерес щодо опублікованої нами закупівлі!
Подання Учасником Декларації відповідності матеріально-технічної бази
вимогам законодавства з питань охорони праці (далі – Декларація), буде
вважатися виконанням відповідної вимоги тендерної документації за умови, що
за даною Декларацією Учаснику дозволено виконання робіт з підвищеної
небезпеки на земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2м або в зоні
розташування підземних комунікацій, а також якщо така Декларація видана до
03.02.2021 року.
Також, звернемо Вашу увагу, що дозвільні документи на виконання робіт
підвищеної небезпеки, видані з 10.03.2021 повинні відповідати вимогам
чинного законодавства України, в тому числі вимогам Постанови КМУ від 03
лютого 2021 року №77.
Дата відповіді:
07.02.2022 11:52
Відповідь надана
Щодо виконання вимог ТД
Номер:
a5b6e15a6f584d148ca49011b551a234
Дата опублікування:
04.02.2022 20:24
Опис:
Відповідно до вимог тендерної документації, а саме розділу Оцінка тендерної пропозиції пункту 2 «Інша інформація» «Учасники надають у складі тендерної пропозиції підтвердження у формі довідки (в довільній формі із зазначенням номера, дати видачі і терміну дії) про наявність у них дозволу на виконання робіт з підвищеної небезпеки на земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2м або в зоні розташування підземних комунікацій, а також копії документа(ів), зазначеного(их) у довідці». Згідно Постанови КМУ від 03 лютого 2021 року №77 зазначені роботи виконуються згідно дозволів на роботи підвищеної небезпеки. Проте до 03 лютого 2021 року «Земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою» виконувались на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці. Із вступом в силу зазначених змін дозвільні документи, видані до 03 лютого 2021 року, не втратили своєї сили, тобто земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою можна виконувати із наявністю декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, а не дозволу. Чи буде вважатися подана у складі тендерної пропозиції декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці як виконана вимога щодо зазначеного пункту тендерної документації?
Відповідь:
Шановний Учаснику,
дякуємо за інтерес щодо опублікованої нами закупівлі!
Подання Учасником Декларації відповідності матеріально-технічної бази
вимогам законодавства з питань охорони праці (далі – Декларація), буде
вважатися виконанням відповідної вимоги тендерної документації за умови, що
за даною Декларацією Учаснику дозволено виконання робіт з підвищеної
небезпеки на земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2м або в зоні
розташування підземних комунікацій, а також якщо така Декларація видана до
03.02.2021 року.
Також, звернемо Вашу увагу, що дозвільні документи на виконання робіт
підвищеної небезпеки, видані з 10.03.2021 повинні відповідати вимогам
чинного законодавства України, в тому числі вимогам Постанови КМУ від 03
лютого 2021 року №77.
Дата відповіді:
07.02.2022 11:53