-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області
3 584 330.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf5d5658a6604ca88d64512cd8bcc549
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-005648-c-a1
Замовник:
Іванівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394616
-
Контактна особа:
Дробоцька Марія 380978209898 etenderyo1990@gmail.com
-
Адреса:
48137, Україна, Тернопільська область, село Іванівка, Лесі Українки, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "КРАЇНА БУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42141004
-
Контактна особа:
Кіцану Володимир Андрійович +380979533877 krayina.budservis.tender@gmail.com
-
Адреса:
46005, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Микулинецька, будинок 46
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
52
Дата підписання:
22.04.2022 00:00
Період дії договору:
22.04.2022 00:00 - 31.12.2023 00:00
Сума договору:
3 584 330.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 597 388.00 UAH)
Причини розірвання договору:
Виконання Договору
Сума оплати за договором: 0,00 грн
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво вуличного водопроводу в с. Глещава Теребовлянського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2023
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
c6355529c2a345bc906c02a6783b23bd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди внести зміни в Розділ ХVI "Місцезнаходження та банківські реквізити сторін ", , та внести зміни в п.3.4 договору
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано