-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо Євро, бензин А-92 Євро на 2022 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Волинської обл. (код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV)- 09130000-9 – нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2022-01-26-016068-b
Завершена
453 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 265.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 265.00 UAH
Номер:
5b17f767b8af4e35ad3a130f1abe0617
Внутрішній номер закупівлі:
13799066
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-26-016068-b
Замовник:
Гуманітарний відділ Затурцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42439226
-
Адреса:
45523, Україна, Волинська область, Затурці, вул. Липинського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микулич Оксана Володимирівна +380337497446 osvitazaturcitender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
453 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 265.00 UAH
Період уточнення:
26.01.2022 22:08 - 01.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2022 22:08 - 11.02.2022 00:00
Аукціон:
11.02.2022 14:47 - 11.02.2022 15:11
Період кваліфікації:
11.02.2022 15:11 - 11.02.2022 17:58
Період завантаження договору:
11.02.2022 17:58 - 03.03.2022 17:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДизельне паливо Євро, бензин А-92 Євро на 2022 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Волинської обл. (код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV)- 09130000-9 – нафта і дистиляти)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо Євро (талони)
Кількість
10880 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Бензин А-92 Євро (талони)
Кількість
2848 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Деноіл"
Оскарження: 11.02.2022 17:58 - 22.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066052
-
Контактна особа:
Середюк Борис 380688885988 denoil_sbm@ukr.net
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, Європейська 66 кВ.7
Оскарження: 11.02.2022 17:58 - 22.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
452 451.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
452 451.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2022 17:58
Відповіді на вимоги
11
Документи
51
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО ОІЛ ВОЛИНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43740496
-
Контактна особа:
Жаловага Микола 380682064011 tomasoil@ukr.net
-
Адреса:
43020, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ РІВНЕНСЬКА, будинок 48
Початкова пропозиція
452 669.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
452 669.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
c1d5fb22e3a245bd8f7e8bd80c14199d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-26-016068-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Деноіл"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066052
-
Контактна особа:
Середюк Борис 380688885988 denoil_sbm@ukr.net
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, Європейська 66 кВ.7
Номер договору:
51
Сума договору:
131 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
109 834.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дизельне паливо Євро (талони): 32.95000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
22.02.2022 00:00
Статус:
Розірваний