-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо Євро, бензин А-92 Євро на 2022 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Волинської обл. (код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV)- 09130000-9 – нафта і дистиляти)
131 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
c1d5fb22e3a245bd8f7e8bd80c14199d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-26-016068-b-c1
Замовник:
Гуманітарний відділ Затурцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42439226
-
Контактна особа:
Микулич Оксана Володимирівна +380337497446 osvitazaturcitender@gmail.com
-
Адреса:
45523, Україна, Волинська область, Затурці, вул. Липинського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Деноіл"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066052
-
Контактна особа:
Середюк Борис 380688885988 denoil_sbm@ukr.net
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, Європейська 66 кВ.7
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Дизельне паливо Євро (талони): 32.95000 UAH з ПДВ
Номер договору:
51
Дата підписання:
22.02.2022 00:00
Період дії договору:
22.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
131 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 966.00 UAH)
Оплачено:
131 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 966.00 UAH)
Причини розірвання договору:
за згодою сторін, через неможливість виконання істотних умов договору у зв’язку із введенням воєнного стану.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо Євро (талони)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
4000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Бензин А-92 Євро (талони)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
Період постачання
до 31.12.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
671ebe351ea74091bb2e5a3cb2e7d71e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони дійшли згоди зменшити обсяги закупівлі до фактично використаних, та розірвати договір
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
31.08.2022 00:00
Статус:
Опубліковано