-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо Євро, бензин А-92 Євро на 2022 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Волинської обл. (код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV)- 09130000-9 – нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2022-01-26-016068-b
Завершена
453 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 265.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 265.00 UAH
Період уточнення:
26.01.2022 22:08 - 01.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим