-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо Євро, бензин А-92 Євро на 2022 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Волинської обл. (код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV)- 09130000-9 – нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
453 000.00
UAH
Номер:
7630cff34ad944e4b7b1e18401d1a5be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-26-003789-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Гуманітарний відділ Затурцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42439226
-
Адреса:
45523, Україна, Волинська область, Затурці, вул. Липинського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гуманітарний відділ Затурцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42439226
-
Адреса:
45523, Україна, Волинська область, Затурці, вул. Липинського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
453 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо Євро, бензин А-92 Євро на 2022 рік для потреб закладів освіти та культури Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Волинської обл. (код ЄЗС ДК 021:2015 (CPV)- 09130000-9 – нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.01.2022 21:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо Євро (талони)
Кількість
10880 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Бензин А-92 Євро (талони)
Кількість
2848 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума453 000.00 UAH