-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-01-18-006093-a
Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування
Завершена
293 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 2 051.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 2 051.00 UAH
Номер:
a8c71b0381a6477e8e586fa992a65d1f
Внутрішній номер закупівлі:
13641469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-18-006093-a
Замовник:
Малолюбашанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386226
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село, Рівненська область Рівненський район с.Мала Любаша вул.Соборна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толочик Оксана Павлівна +380365763316 mlubasha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
293 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 051.00 UAH
Період уточнення:
18.01.2022 14:10 - 25.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2022 14:10 - 04.02.2022 14:11
Аукціон:
07.02.2022 13:19 - 07.02.2022 13:42
Період кваліфікації:
07.02.2022 13:42 - 10.02.2022 11:38
Період завантаження договору:
10.02.2022 11:38 - 02.03.2022 11:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПідписання товаросупровідних документів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А95
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
бензин А92
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2022
дизельне паливо
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
Оскарження: 10.02.2022 11:38 - 21.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012009
-
Контактна особа:
Андрій Зорба +380959200289 andrii.zorba@postach.ukrnafta.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Оскарження: 10.02.2022 11:38 - 21.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
278 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
278 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.02.2022 11:38
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Ризиков Артур Владимирович 380504486239 Skd98752@gmail.com http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
289 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
88
Скарги
0
Контракти
Номер:
c37606ca8a554993a539c6ac28918bbe
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-18-006093-a-a1
Постачальник:
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012009
-
Контактна особа:
Андрій Зорба +380959200289 andrii.zorba@postach.ukrnafta.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Номер договору:
16
Сума договору:
278 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
232 083.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
23.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний