-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо
278 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
c37606ca8a554993a539c6ac28918bbe
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-18-006093-a-a1
Замовник:
Малолюбашанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386226
-
Контактна особа:
Толочик Оксана Павлівна +380365763316 mlubasha@ukr.net
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село, Рівненська область Рівненський район с.Мала Любаша вул.Соборна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012009
-
Контактна особа:
Андрій Зорба +380959200289 andrii.zorba@postach.ukrnafta.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
16
Дата підписання:
23.02.2022 00:00
Період дії договору:
23.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
278 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 416.67 UAH)
Оплачено:
278 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 46 416.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А95
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
бензин А92
Кількість
1500 літр
Період постачання
до 31.12.2022
дизельне паливо
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2022