-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-01-18-006093-a
Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування
Завершена
293 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 2 051.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 2 051.00 UAH
Період уточнення:
18.01.2022 14:10 - 25.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим