• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо

Оголошено тендер

293 000.00 UAH
Номер: b1c25496604d4287895bebdcc015a70d
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-12-007522-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Малолюбашанська сільська рада
Замовник: Малолюбашанська сільська рада
Очікувана вартість: 293 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А95, бензин А92, дизельне паливо
Примітки: Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.01.2022 17:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума293 000.00 UAH