-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба хек (тушка без голови)
Тендер Prozorro UA-2022-01-15-000296-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_риба", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Код товарів, визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві предметів закупівлі: ДК 021:2015: (15221000-3 Морожена риба) Риба хек (тушка без голови). Вимоги до предмету закупівлі, опис технічних та якісних характеристик товару згідно додатку 1 до тендерної документації (ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ).
Завершена
210 060.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 050.30 UAH
Номер:
ae0b520c1a274dd291a51e0196ff444a
Внутрішній номер закупівлі:
13614354
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-15-000296-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43365475
-
Адреса:
19301, Україна, Черкаська область, Звенигородський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Котляр +380677059805 k.ayaks1973@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 060.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 050.30 UAH
Період уточнення:
15.01.2022 18:10 - 24.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2022 18:10 - 03.02.2022 00:00
Аукціон:
03.02.2022 12:18 - 03.02.2022 12:41
Період кваліфікації:
03.02.2022 12:41 - 04.02.2022 20:00
Період завантаження договору:
04.02.2022 20:00 - 24.02.2022 20:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться поетапно шляхом оплати Покупцем, після пред’явлення Постачальником, підписаних представником Покупця, накладних на оплату товару. Покупець коштів протягом 7 (семи) банківських днів з дати отримання накладних та відповідного фінансування в межах кошторисних призначень.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба хек (тушка без голови)
Кількість
2334 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
19301, Україна, Черкаська область, згідно Додатку 2 до проекту Договору (Додаток 2 до тендерної документації), за адресою підпорядкованих Замовнику шкільних та дошкільних закладів
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 04.02.2022 20:00 - 15.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787425
-
Контактна особа:
Дідківська Людмила Володимирівна +380472630542 chrpk@meta.ua
-
Адреса:
18019, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Автомобілістів, 6
Оскарження: 04.02.2022 20:00 - 15.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
205 298.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
205 298.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2022 20:00
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
ДЖУРА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3063805063
-
Контактна особа:
Олена Джура +380675827082 dzuralen87@gmail.com
-
Адреса:
18021, Україна, Черкаська область, м.Черкаси, вул. Героїв Дніпра буд.49, кв.45
Початкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
0
Контракти
- Контракт №1 ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
Номер:
f54807fe822e4cc88213ace32667db56
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-15-000296-a-b1
Постачальник:
ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787425
-
Контактна особа:
Дідківська Людмила Володимирівна +380472630542 chrpk@meta.ua
-
Адреса:
18019, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Автомобілістів, 6
Номер договору:
24
Сума договору:
143 822.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
124 688.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
21.02.2022 16:36
Статус:
Розірваний