-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба хек (тушка без голови)
Тендер Prozorro UA-2022-01-15-000296-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_риба", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Код товарів, визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві предметів закупівлі: ДК 021:2015: (15221000-3 Морожена риба) Риба хек (тушка без голови). Вимоги до предмету закупівлі, опис технічних та якісних характеристик товару згідно додатку 1 до тендерної документації (ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ).
Завершена
210 060.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 050.30 UAH
Період уточнення:
15.01.2022 18:10 - 24.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим