-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба хек (тушка без голови)
Оголошено тендер
210 060.00
UAH
Номер:
9f0f1ccdd09d4b90bdc46cde421ebfe8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-15-000324-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43365475
-
Адреса:
19301, Україна, Черкаська область, Звенигородський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43365475
-
Адреса:
19301, Україна, Черкаська область, Звенигородський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
210 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба хек (тушка без голови)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
15.01.2022 17:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Риба хек (тушка без голови)
Кількість
2334 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума210 060.00 UAH