-
Відкриті торги
-
КЕП
Риба хек (тушка без голови)
143 822.64
UAH з ПДВ
Номер:
f54807fe822e4cc88213ace32667db56
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-15-000296-a-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43365475
-
Контактна особа:
Олександр Котляр +380677059805 k.ayaks1973@gmail.com
-
Адреса:
19301, Україна, Черкаська область, Звенигородський р-н, смт Лисянка, площа Миру, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787425
-
Контактна особа:
Дідківська Людмила Володимирівна +380472630542 chrpk@meta.ua
-
Адреса:
18019, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Автомобілістів, 6
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
24
Дата підписання:
21.02.2022 16:36
Період дії договору:
21.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
143 822.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 134.44 UAH)
Причини розірвання договору:
Відповідно до статей 652, 653, 654 Цивільного кодексу України, пункту 8.3. Договору від 21.02.2022 № 24 та в зв"язку з неможливістю подальшого виконання зобов"язань за договором.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба хек (тушка без голови)
Кількість
1487 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
19301, Україна, Черкаська область, згідно Додатку 2 до проекту Договору (Додаток 2 до тендерної документації), за адресою підпорядкованих Замовнику шкільних та дошкільних закладів
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
d8bc4cdc4205432da404deb766f79ba3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №1 від 12.05.2022. Кількість товару після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. Сума договору після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.05.2022 16:38
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
026173df49f5447a9c418c821c62be18
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №2 від 23.06.2022. Ціна за одиницю товару: гідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. Кількість товару: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. Сума договору після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.06.2022 15:13
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
bed2ec03acc74282a4fb546663049f14
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до змісту Додаткової угоди №3 від 29.08.2022. Кількість товару після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди. Сума договору після внесення змін: згідно умов договору та з урахуванням даної додаткової угоди.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.08.2022 15:58
Статус:
Опубліковано