-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)
Тендер Prozorro UA-2022-01-12-000382-a
Завершена
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Номер:
e1f2314ae33845fbae8414b05230be50
Внутрішній номер закупівлі:
13577594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-12-000382-a
Замовник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Николаїшин +380977618307 iv_puste@ukr.net http://ivanepustenska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 900.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 700.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2022 09:19 - 18.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2022 09:19 - 28.01.2022 20:04
Аукціон:
31.01.2022 15:01 - 31.01.2022 15:24
Період кваліфікації:
31.01.2022 15:24 - 04.02.2022 14:27
Період завантаження договору:
04.02.2022 14:27 - 24.02.2022 14:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200
Кількість
265 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
48748, Україна, Тернопільська область, с.Іване - Пусте, Т.Г.Шевченка , 65, с.Іване-Пусте (школа), с. Гермаківка (школа), с.Пилипче (школа), с. Залісся (школа)
На карті
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГКО (ДГ) 25-80)
Кількість
20 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
48748, Україна, Тернопільська область, с.Іване - Пусте, Т.Г.Шевченка, 65, Залісся (школа)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
Оскарження: 04.02.2022 14:27 - 15.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Оскарження: 04.02.2022 14:27 - 15.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
989 998.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
989 998.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.02.2022 14:27
Відповіді на вимоги
11
Документи
85
Скарги
0
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakovks1000@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Початкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
1637d17ac9604f2abf4dc2b5203a0de0
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-12-000382-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Номер договору:
1
Сума договору:
989 998.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
824 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
17.02.2022 11:12
Статус:
Розірваний