• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)

Завершена

990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Період уточнення: 12.01.2022 09:19 - 18.01.2022 00:00
Відповідь надана

дискримінаційні вимоги

Номер: 10dd73bb26704b60b9ab0cb2550e7be9
Дата опублікування: 17.01.2022 18:03
Опис: Це тендерна документація підготовлена ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" , вони за домовленістю з замовником впарюють такі дискримінаційні вимоги, щоб не було конкуренції. Відповідати не потрібно, відповідь буде на аукціоні
Відповідь: Закупівля проводиться з неухильним дотриманням норм чинного законодавства. Участь у закупівлі може взяти будь-хто в незалежності від найменування виробника.
Дата відповіді: 19.01.2022 13:40
Відповідь надана

Чи не забагато питань до однієї закупівлі?

Номер: 2692d21c66444811ad512c22cead9568
Дата опублікування: 17.01.2022 11:46
Опис: Питання риторичне... можна не відповідати
Відповідь: Дякуємо.
Дата відповіді: 17.01.2022 16:30
Відповідь надана

декларація про відповідність та сертифікат відповідності

Номер: 51eb2ca522ef43179b8bacfbd5d23baa
Дата опублікування: 17.01.2022 11:45
Опис: Це все фантазії ваших порадників Не вірите? Можем спробувати довести протилежне в АМКУ
Відповідь: Дана закупівля проводиться з неухильним додержанням норм Закону України "Про публічні закупівлі". Ваші питання є необгрунтованими, а отже такими, що не підлягають задоволенню.
Дата відповіді: 17.01.2022 16:29
Відповідь надана

документи виробника

Номер: 66cb4b8690bf478c99be1fa444c2254f
Дата опублікування: 17.01.2022 11:42
Опис: дозвіл на користування надрами, гірничий відвод, листи виробника і т.д. Ви мабуть єдиний замовник на всю Україну хто їх вимагає.... Навіть не пояснюю чому Або скасовуйте або станете відомими на всю Україну разом з тими хто це нарадив включити у ТД
Відповідь: Дана закупівля проводиться з неухильним додержанням норм Закону України "Про публічні закупівлі". Ваші питання є необгрунтованими, а отже такими, що не підлягають задоволенню.
Дата відповіді: 17.01.2022 16:29
Відповідь надана

до попереднього питання

Номер: 62ddf9f80af24b24bafce4a94bd9c458
Дата опублікування: 17.01.2022 11:38
Опис: які в такому випадку надати документи ?
Відповідь: Перелік документів вказано в тендерній документації.
Дата відповіді: 17.01.2022 12:14
Відповідь надана

підтвердження закупівлі вугілля

Номер: 3d1cb245e44c4d2c87ee225050fb07bf
Дата опублікування: 17.01.2022 11:37
Опис: Чи може учасник купувати вугілля НЕ у виробника? збагачувальної фабрики? переробника (власника сертифікату)? розсортувальника, який не здійснює збагачення чи перероблення вугілля? а просто у продавця вугілля?
Відповідь: Вимоги до учасника та підтвердження інформації про те, від кого такий учасник закуповує вугілля, чітко вказані в тендерній документації. Та не мають двозначного трактування.
Дата відповіді: 17.01.2022 12:11
Відповідь надана

Технічні умови

Номер: b8f64fddb4054ac7ab80c5ee8685424e
Дата опублікування: 17.01.2022 11:32
Опис: Технічні умови це документ, який видається виробнику, якщо продукція, яка випускається, не відповідає або не регулюється чинним ДСТУ. Вимоги до вугілля марки ДГ 0-200 регулюються ДСТУ, тому ТУ на зазначену марку не надаються (державні органи не в праві їх вимагати від виробників). Скасовуйте...
Відповідь: Незрозуміло в чому саме дискримінація та чому ви не можете надати такий документ у складі пропозиції.
Дата відповіді: 17.01.2022 12:10
Відповідь надана

Кваліфікаційні вимоги

Номер: cb59410b772b4dff9aca1da575bfc0f6
Дата опублікування: 17.01.2022 11:28
Опис: Якщо в рамках виконання аналогічного договору учасник придбавав вугілля не у виробника, а у постачальника, то він повинен надати два пакети документів, сторонами за якими є виробник-постачальник та постачальник-учасник Зазначена вимога є протиправною. Замовник вправі вимагати підтвердження відповідності учасника а не його контрагентів. Крім того, постачальник учасника може купувати вугілля не виробника, а у іншого продавця і так далі..... внесіть зміни
Відповідь: Незрозуміло в чому саме дискримінація та чому ви не можете надати такий документ у складі пропозиції.
Дата відповіді: 17.01.2022 12:10
Відповідь надана

медична довідка

Номер: ce156046f5a148b89d92ef4aa04a6d53
Дата опублікування: 17.01.2022 11:24
Опис: Вимога "довідка повинна містити відмітку про придатність навпроти відповідної категорії, яка дозволяє водію здійснювати вантажні перевезення, навантаження вугілля." Медогляд для навантаження вугілля - не проводиться. Навантаження вугілля здійснюється не водієм Скасуйте вимогу
Відповідь: Незрозуміло в чому саме дискримінація та чому ви не можете звернутися до закладу охорони здоров’я за для отримання цього документу.
Дата відповіді: 17.01.2022 12:08
Відповідь надана

сертифікат перевірки типу та/або сертифікат схвалення системи управління якістю на ваги

Номер: d324aaf461b041f1aff1699978eef144
Дата опублікування: 17.01.2022 11:21
Опис: Зазначений документ не передбачено чинним законодавством - вимога дискримінаційна. Прошу скасувати
Відповідь: Цей документ є в кожного користувача вагів.
Дата відповіді: 17.01.2022 12:08