-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)
Оголошено тендер
990 000.00
UAH
Номер:
28e08d00eccd4113ad289d88164e4cde
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-11-010079-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
11.01.2022 19:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума990 000.00 UAH