• Відкриті торги
  • КЕП

Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)

989 998.80 UAH з ПДВ
Номер: 1637d17ac9604f2abf4dc2b5203a0de0
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-12-000382-a-b1
Замовник: ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Постачальник: ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 1
Дата підписання: 17.02.2022 11:12
Період дії договору: 17.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 989 998.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 164 999.80 UAH)
Оплачено: 989 998.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 164 999.80 UAH)
Причини розірвання договору: Сторони припиняють дію договору №1 від 17 лютого 2022 р. укладеного між Замовником та Постачальником за взаємною згодою сторін.

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 265 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 48748, Україна, Тернопільська область, с.Іване - Пусте, Т.Г.Шевченка , 65, с.Іване-Пусте (школа), с. Гермаківка (школа), с.Пилипче (школа), с. Залісся (школа) На карті
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГКО (ДГ) 25-80)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 20 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 48748, Україна, Тернопільська область, с.Іване - Пусте, Т.Г.Шевченка, 65, Залісся (школа) На карті