-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Свинина н/ж охолоджена , печінка свиняча охолоджена, яловичина охолоджена ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо
Тендер Prozorro UA-2022-01-11-001083-a
Місце поставки: їдальні закладів середньої освіти та закладів дошкільної освіти Куликівської селищної ради
Завершена
460 548.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 302.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 302.74 UAH
Номер:
6258cd2df61c484eb97ebb579eb83b7a
Внутрішній номер закупівлі:
13568573
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-11-001083-a
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Гринь +380464321529 grinys1204@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 548.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 302.74 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
13 816.44 UAH
Період уточнення:
11.01.2022 10:26 - 17.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2022 10:26 - 27.01.2022 00:00
Аукціон:
27.01.2022 15:56 - 27.01.2022 16:27
Період кваліфікації:
27.01.2022 16:27 - 31.01.2022 14:26
Період завантаження договору:
31.01.2022 14:26 - 20.02.2022 14:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15113000-3 - Свинина н/ж охолоджена
Кількість
2542 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
15114000-0 - Печінка свиняча охолоджена
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
15111100-0 - Яловичина охолоджена
Кількість
525 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Селянське фермерське господарство "Колос"
Оскарження: 31.01.2022 14:26 - 11.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Оскарження: 31.01.2022 14:26 - 11.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
377 888.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2022 14:26
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДЛІДЕР-19"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43235810
-
Контактна особа:
Савенко Вячеслав Васильович 380678207246 novogradskiy2005@ukr.net
-
Адреса:
14010, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 34
Початкова пропозиція
379 815.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 668.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
102
Скарги
0
АТ "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Елена Стецкова +380636820989 elena_stetskova@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Любецька, 70
Початкова пропозиція
457 897.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
457 897.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
30539cadba09425ebd88c68725665246
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-11-001083-a-b1
Постачальник:
Селянське фермерське господарство "Колос"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Номер договору:
№11
Сума договору:
18 608.08 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 506.73 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
11.02.2022 15:05
Статус:
Виконаний