-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Свинина н/ж охолоджена , печінка свиняча охолоджена, яловичина охолоджена ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо
Тендер Prozorro UA-2022-01-11-001083-a
Місце поставки: їдальні закладів середньої освіти та закладів дошкільної освіти Куликівської селищної ради
Завершена
460 548.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 302.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 302.74 UAH
Період уточнення:
11.01.2022 10:26 - 17.01.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим