-
Відкриті торги
-
КЕП
Свинина н/ж охолоджена , печінка свиняча охолоджена, яловичина охолоджена ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо
Оголошено тендер
460 548.00
UAH
Номер:
d13474223c5b4fcd9861fde7d16113f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-11-001668-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
460 548.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Свинина н/ж охолоджена , печінка свиняча охолоджена, яловичина охолоджена
ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо
Примітки:
Місце поставки: їдальні закладів середньої освіти та закладів дошкільної освіти Куликівської селищної ради
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.01.2022 10:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
15113000-3 - Свинина н/ж охолоджена
Кількість
2542 кілограм
Період постачання
(не задано)
15114000-0 - Печінка свиняча охолоджена
Кількість
210 кілограм
Період постачання
(не задано)
15111100-0 - Яловичина охолоджена
Кількість
525 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума460 548.00 UAH