-
Відкриті торги
-
КЕП
Свинина н/ж охолоджена , печінка свиняча охолоджена, яловичина охолоджена ДК 021:2015 15110000-2 М'ясо
Зменшення обсягів закупівлі у зв'язку із зменшенням обсягу потреби товару та, відповідно, зменшення суми Договору
18 608.08
UAH з ПДВ
Номер:
30539cadba09425ebd88c68725665246
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-11-001083-a-b1
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Контактна особа:
Юлія Гринь +380464321529 grinys1204@gmail.com
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
Селянське фермерське господарство "Колос"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Опис:
Зменшення обсягів закупівлі у зв'язку із зменшенням обсягу потреби товару та, відповідно, зменшення суми Договору
Номер договору:
№11
Дата підписання:
11.02.2022 15:05
Період дії договору:
11.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
18 608.08 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 101.35 UAH)
Оплачено:
18 608.08 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 101.35 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
15113000-3 - Свинина н/ж охолоджена
Кількість
136.3052 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
15114000-0 - Печінка свиняча охолоджена
Кількість
10.8 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
15111100-0 - Яловичина охолоджена
Кількість
20.4 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
5401503540024ad78f8936e1765f9c41
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі у зв'язку із зменшенням обсягу потреби товару та, відповідно, зменшення суми Договору
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
29.07.2022 15:34
Статус:
Опубліковано