-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для шкільної їдальні та харчоблоку
Тендер Prozorro UA-2022-01-08-000024-b
Завершена
437 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 187.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 187.50 UAH
Номер:
6c74dfb3bf4148f5ab2446304ab8b586
Внутрішній номер закупівлі:
13558395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-08-000024-b
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151538
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, смт Коцюбинське, вулиця Доківська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самотуга Тетяна Василівна +380953309625 zakupivli44151538@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
437 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 187.50 UAH
Період уточнення:
08.01.2022 18:23 - 14.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2022 18:23 - 24.01.2022 00:00
Аукціон:
24.01.2022 11:19 - 24.01.2022 11:54
Період кваліфікації:
24.01.2022 11:54 - 27.01.2022 17:08
Період завантаження договору:
27.01.2022 17:08 - 16.02.2022 17:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОбладнання для шкільної їдальні та харчоблоку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел варильний-КЭ 250
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Посудомийна машина купольна з ел.дозатором миючого засобу FIR-80-DD*
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Міксер планетарний на 10 л HKN-IP10F
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Тістоміс на 10 л дві швидкості HKN-30SN2V
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
ВАГИ ТОРГОВІ ВТД-Л1
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
ВАГИ ТОВАРНІ ПЛАТФОРМНІ ВПД-405Л
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Слайсер MIRRA 220 CE
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стерилізатор ножів HKN-UVA10
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею нер.сталь 900х700х850мм
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Рукомийник навісний нер.сталь 410*320*250
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Бак для збору відходів 55л на колесах квадратний
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком 1000х700х850 без полиці
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Ванна мийна сварна 2-х секційну 1200х600х850м
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею 800х700х850
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею внизу нер.сталь 1400х600х850мм
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий нерж.сталь 1400х600х850 без полки.
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею внизу нер.сталь 1000х600х850мм
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком 1000х700х850 без полки.
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Візок сервірувальний дворівневий 500х700х1050
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл нейтральний 1200х1020х1290 ЕН-1200
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Прилавок для столових приборів ПСП -600
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Шафа для хліба 1000х500х1800
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий 600*600*850 без полки без борта
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею внизу нер. Сталь 1000х600х850мм
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Бак для збору відходів 80л на колесах
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стелаж для сушки посуду 800х290х1550
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стелаж для сушки посуду 1000х290х1550
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стелаж з нер.сталі 1400х400х1800 СВЖ-5 4-П400
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АРМ-ЕКО
Оскарження: 26.01.2022 15:59 - 06.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33001226
-
Контактна особа:
Єдін Андрій Анатолійович +380362671121 arm-eko@ukr.net
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Млинівська, 24
Оскарження: 26.01.2022 15:59 - 06.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
357 690.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.01.2022 15:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
52
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Мезенцева Олена Михайлівна
Оскарження: 27.01.2022 17:00 - 07.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2789207942
-
Контактна особа:
Мезенцева Олена Михайлівна 380962515253 memsmart@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, Харків, вул. Олексіївська, 19а
Оскарження: 27.01.2022 17:00 - 07.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
381 282.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.01.2022 17:00
Відповіді на вимоги
10
Документи
86
Скарги
0
ТОВ "РЕСТЕКВІП"
Оскарження: 27.01.2022 17:08 - 07.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41047380
-
Контактна особа:
Шевель Татьяна Петровна 380679159209 tatyana.shevel@np.kiev.ua https://np.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2 Г
Оскарження: 27.01.2022 17:08 - 07.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
437 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
435 312.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2022 17:08
Відповіді на вимоги
10
Документи
115
Скарги
0
ТОВ "АРРАКАСТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42853693
-
Контактна особа:
Олександра Єгорова +380503027799 alexandra.egorova@np.kiev.ua
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2Г, офіс 3
Початкова пропозиція
437 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
0d0e85afffa444af8d1215dbeb835357
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-08-000024-b-c1
Постачальник:
ТОВ "РЕСТЕКВІП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41047380
-
Контактна особа:
Шевель Татьяна Петровна 380679159209 tatyana.shevel@np.kiev.ua https://np.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2 Г
Номер договору:
33
Сума договору:
435 312.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
362 760.42 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
07.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний