-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для шкільної їдальні та харчоблоку
Тендер Prozorro UA-2022-01-08-000024-b
Завершена
437 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 187.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 187.50 UAH
Період уточнення:
08.01.2022 18:23 - 14.01.2022 00:00
Відповідь надана
Щодо вартості
Номер:
6dbededbf0d545059a84d415a3f51335
Дата опублікування:
10.01.2022 15:18
Опис:
Добрий день. Шановний Замовник, в ТД у Додатку 4 прописано, що Вартість за одиницю товару більше 20 000 грн без ПДВ але ж Посудомийна машина купольна з ел.дозатором миючого засобу FIR-80-DD коштує навіть у собівартості набагато дорожче. Ви не знадете ціну 20 000,00 без ПДВ ! ТО тендер може не відбутися. Тому просимо внести зміни в ТД. Ціну на цей товар можно подивиться в https://www.google.com/search?q=%D0%9F%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9%D0%BD%D0%B0+%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0+%D0%B7+%D0%B5%D0%BB.%D0%B4%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BC+%D0%BC%D0%B8%D1%8E%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B1%D1%83+FIR-80-DD&rlz=1C1GCEU_ruUA936UA936&oq=%D0%9F%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9%D0%BD%D0%B0+%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0+%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0+%D0%B7+%D0%B5%D0%BB.%D0%B4%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BC+%D0%BC%D0%B8%D1%8E%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B1%D1%83+FIR-80-DD&aqs=chrome..69i57.941j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8. Дякуємо.
Відповідь:
Доброго дня! В ТД зазначено інформацію стосовно вимог до вартості товарів (розділення по КЕКВам). Ми розуміємо,що вартість даного товару не може складати 20 тис, а значно більше. Саме тому на них виділені кошти по КЕКВу 3110. І вартість за одиницю товару (4х товарів) повинна бути БІЛЬШЕ 20 000 грн без ПДВ. Дякуємо.
Дата відповіді:
11.01.2022 08:30