-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для шкільної їдальні та харчоблоку
Оголошено тендер
437 500.00
UAH
Номер:
72d570e2665a4c8286454ef299fafee4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-08-000040-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151538
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, смт Коцюбинське, вулиця Доківська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44151538
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, смт Коцюбинське, вулиця Доківська, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
437 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для шкільної їдальні та харчоблоку
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.01.2022 18:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Котел варильний-КЭ 250
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Посудомийна машина купольна з ел.дозатором миючого засобу FIR-80-DD*
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Міксер планетарний на 10 л HKN-IP10F
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Тістоміс на 10 л дві швидкості HKN-30SN2V
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
ВАГИ ТОРГОВІ ВТД-Л1
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
ВАГИ ТОВАРНІ ПЛАТФОРМНІ ВПД-405Л
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Слайсер MIRRA 220 CE
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стерилізатор ножів HKN-UVA10
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею нер.сталь 900х700х850мм
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Рукомийник навісний нер.сталь 410*320*250
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Бак для збору відходів 55л на колесах квадратний
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком 1000х700х850 без полиці
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Ванна мийна сварна 2-х секційну 1200х600х850м
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею 800х700х850
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею внизу нер.сталь 1400х600х850мм
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий нерж.сталь 1400х600х850 без полки.
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею внизу нер.сталь 1000х600х850мм
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком 1000х700х850 без полки.
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Візок сервірувальний дворівневий 500х700х1050
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл нейтральний 1200х1020х1290 ЕН-1200
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Прилавок для столових приборів ПСП -600
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Шафа для хліба 1000х500х1800
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий 600*600*850 без полки без борта
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стіл виробничий з бортиком та полицею внизу нер. Сталь 1000х600х850мм
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Бак для збору відходів 80л на колесах
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стелаж для сушки посуду 800х290х1550
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стелаж для сушки посуду 1000х290х1550
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Стелаж з нер.сталі 1400х400х1800 СВЖ-5 4-П400
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума437 500.00 UAH